Kocaeli Ülkü Ocakları koronavirüsle canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarının araçlarına  çiçek bıraktı.

KocaeliÜlkü Ocakları koronavirüsle canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına moral ve destek olmak amacıyla yanlarında olmaya devam ediyor.

Av.Yunus Emre KURT başkanlığındaki Kocaeli Ülkü Ocakları, sokak hayvanlarına çeşitli noktalarda yem bırakma düzenekleri konulması, sabah erken saatlerde esnafın işyeri kapısının altından siftah parası bırakılması, Ramazan ayında muhtaç ailelere yardım paketi dağıtılması, şehit ailelerinin ziyaret edilmesi, öğrencilere giyim eşyası yardımı, Ülkücü gençlerin çevre temizliği, pazar yerinde alışveriş yapan yaşlıların aldıkları erzakları evlerine taşınması, üst düzey eğitim faaliyetleri gibi farklı etkinliklere imza atmıştı.

Ülkü Ocakları bugün de pandemi döneminde büyük bir özveri ile mücadele eden sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacıyla otomobillerine çiçek bıraktı.

Sağlık çalışanları ile bir araya gelen Ülkü Ocakları Başkanı Av.Yunus Emre KURT, onlarla sohbet ederek, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Küresel bir salgına dönüşen COVID-19  ile canları pahasına gece gündüz demeden Türk milletinin sağlığı için görevine hassasiyetle devam eden sağlık çalışanlarına moral vermek ve yanlarında olduklarını belirtmek amacıyla ziyaret ettiklerini belirten Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı Av.Yunus Emre KURT Tıbbiyeli ruhuyla aylardır sürdürmekte olduğunuz özverili çalışmalarınız, insan üstü bir çabayla yürüttüğünüz mücadeleniz, Türk Milletinin ve Türk Milliyetçilerinin hafızasında silinmez izler bırakmıştır" dedi.

Bu şerefli mesleği icra ederken sevdiklerini, ailesini dahi ikinci planda tutmak zorunda kalan sağlık ordusunun her kademesine minnettar olduklarını ifade eden KURT, Ülkü Ocakları olarak her daim sağlık çalışanlarının yanında olacaklarını söyledi.