KOCAELİ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI AV.YUNUS EMRE KURT'TAN İLİMİZİN BATI BÖLGESİNE ZİYARETLER...

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre KURT Gebze, Darıca ve Çayırova İlçelerinde öncelikle Şehit Erhan CENGİZ, Şehit Niyazi ŞAHİN ve Şehit Yılmaz TAŞKIN'ın kabirlerini ziyaret edip, kabir başında beraberindeki heyet ile kuran tilavetinde bulundu.

Ardından Gebze , Darıca ve Çayırova Ülkü Ocaklarını ziyaret edip, ilçe ocak başkanları ve yönetimleri ile istişarede bulunan KURT ocaklarla ilgili bilgileri alıp, gerekli talimatları verdi.

Başkan KURT yaptığı açıklamada;
'İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan Ayı bedenlerimizin aç kaldığı ancak ruhlarımızın tıka basa doyduğu bir dönemdir. Bu kutlu günlerde vatanımız, milletimiz ve davamız için şehadet şerbetini gözünü kırpmadan içen şehitlerimizin mezarlarını ziyaret ettik. Ruhları için Kuran Tilavetinde bulunduk. Şehitlerimiz bizim kutsallarımızdır. Mezarlarının bakımı, temizliği ilçe ocaklarımız tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Biz de bugün bu kontrollerde de bulunduk. 
Ayrıca Koronavirüs döneminde üstün gayretlerde bulunan 3 ocağımızı da ilçe binalarında ziyaret ettik. Ülkücü Harekete milletimizin duyduğu güven ve sevgiyi gözönüne alarak yorulmaya hakkımızın olmadığını belirttik. İlçe ocak başkanlarım ve yöneticileri ile istişarelerde bulunduk, talimatlarımızı ilettik. İlimizin batı bölgesine çok sık geliyoruz. Her ilçemiz gibi bu ilçelerimizi de çok önemsiyoruz. Ülkü Ocaklarının varlığını Kocaeli'de hissetmeyen kimse kalmayacak.'
dedi.